BUHAR TÜRBİNİ

Green Climate, enerji sektöründe devrim yaratan buhar türbini çözümleri sunar. Verimlilik ve sürdürülebilirliği ön planda tutarak, ticari ve endüstriyel ihtiyaçlarınıza özel, yenilikçi buhar türbini teknolojileri geliştirmekteyiz. Yüksek performanslı buhar türbinlerimiz, enerji üretiminde maksimum verimlilik sağlar. Güvenilir ve ekonomik buhar türbini çözümlerimizle, işletmenizin enerji verimliliğini artırın ve operasyonel maliyetleri düşürün. Green Climate olarak, sürdürülebilir bir gelecek için güçlü ve yenilikçi buhar türbini çözümleri ile yanınızdayız.

Buhar türbini, yüksek basınç altındaki buharın termal enerjisini mekanik enerjiye dönüştüren bir makinedir. Bu yöntem, güvenilir, ekonomik ve verimli bir şekilde enerji üretimini sağlar. Buhar türbini, jeneratör aracılığıyla elektrik enerjisine dönüştürülerek kullanılabileceği gibi, aynı zamanda pompaları, fanları ve diğer ekipmanları çalıştırmak için de kullanılabilir.

Buhar türbinleri pek çok farklı sektörde buhar ve elektrik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Bu sayede sektörlerde kojenerasyon veya trigenerasyon uygulamaları gerçekleştirilebilir.

Her sektör ve uygulama için özel olarak tasarlanmış buhar türbinlerimiz, geniş bir uygulama yelpazesi sunar. İster enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için elektrik üretiyor olun, isterse belirli proses ekipmanlarını çalıştırmak için mekanik enerjiye ihtiyacınız olsun, firmamız bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiş bir buhar türbini çözümü sunabilir. 

Firmamız, buhar türbinlerinin ve yardımcı ekipmanlarının elektromekanik montajı konusunda hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetler şunlardır: Yüksek basınçlı (HP) ve orta basınçlı (IP) türbinlerin montajı, Düşük basınçlı (LP) türbinlerin montajı, türbin borulama işlemleri, ana durdurma ve kontrol valfleri, yeniden ısıtma durdurma ve kontrol valfleri, by-pass valfleri, buhar besleme valfleri, vana aktüatörleri ve termokupl montajı gibi vana montajları, son hizalama işlemleri, yardımcı sistemlerin montajı (yağlama yağı ve kaldırma yağı modülleri, salmastra buharı kondenser modülü, hidrolik besleme üniteleri), hava soğutmalı sistemlerde sıcak kutu (hotbox) montajı, kondenser montajı.

Firmamız, buhar türbini ve yardımcı ekipmanların montajında uzmanlaşmış ve müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

daha fazla bilgi için

Hemen iletişime geçebilirsiniz

İletişim Bilgileri

Telefon

+90-850-308-6442
+90-532-364-8448

Konum

Çalkaya, Mir Plaza, Serik Cad No:218/C, 07112 Aksu/Antalya

© 2023 Green Climate Technology  Tüm Haklar Saklıdır.