TERMAL MÜHENDİSLİK ORC

Firmamız, enerji verimliliğini optimize etme ve enerji maliyetlerini azaltma amacıyla, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bunlardan biri de Organik Rankine Döngüsü (ORC) teknolojisi kullanımıdır. Bu teknoloji, düşük sıcaklıkta yüzey ısısını (örneğin endüstriyel atık ısı, jeotermal ısı, biyokütle yakma) faydalı enerjiye, özellikle de elektriğe dönüştürmekte başarılıdır.

İster bir santral, ister bir endüstriyel işlem veya diğer herhangi bir ısı üretim süreci olsun, işleminizden çıkan atık ısının değerlendirilmesini sağlamak için ORC teknolojisini öneriyoruz. Yüksek moleküler kütleli bir organik sıvı kullanarak, ORC çevrimi enerji geri kazanımını maksimize ederken, işlem verimliliği kaybını minimize eder. Bu süreç, yüksek enerji maliyetlerini düşürmek, işlem verimliliğini artırmak ve aynı zamanda çevreye olan etkinizi azaltmak için mükemmel bir yoldur.

Bunun yanı sıra, firmamız ORC teknolojisini, atık ısının yanı sıra biyokütle, jeotermal ve güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji geri kazanımı için de kullanabilir. Bu çevresel olarak sorumlu çözümlerle, enerji maliyetlerini düşürürken, aynı zamanda çevresel ayak izinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Sonuç olarak, firmamız, ORC teknolojisinin ve diğer yenilenebilir enerji çözümlerinin uygulanması konusunda sizlere rehberlik edebilir ve işletmenizin enerji verimliliğini artırırken aynı zamanda sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmasını sağlayabilir.

Daha fazla bilgi almak ve enerji geri kazanımı hakkında nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Enerjinin verimli kullanılmasını sağlamak için buradayız!

daha fazla bilgi için

Hemen iletişime geçebilirsiniz

İletişim Bilgileri

Telefon

+90-850-308-6442
+90-532-364-8448

Konum

Çalkaya, Mir Plaza, Serik Cad No:218/C, 07112 Aksu/Antalya

© 2023 Green Climate Technology  Tüm Haklar Saklıdır.